Cudze chwalicie, a swojego całkowicie nie znacie

Mamy dosyć małą świadomość tego, iż jako społeczeństwo mamy się czym pochwalić, i nie idzie mi o kwestie polityki, historii, idee, ale o praktyczne osiągnięcia. Jesteśmy nadal przekonani iż to co zagraniczne – zwłaszcza jeżeli produkt wywodzi się zza naszej zachodniej granicy – jest lepsze. Jednak nie jest to cała prawda. Rzecz jasna, towary z zagranicy miewają wysoką jakość, ale nasze polskie produkty dorównują swym zagranicznym konkurentom.

lampy

Autor: Christian Reimer
Źródło: http://www.flickr.com

Przykładem takowej sytuacji są produkty oświetleniowe. Każdy z nas umie przytoczyć zagraniczne koncerny, a gdyby spytać o ojczystych fabrykantów pewnie większa część z nas miała by kłopot, a już z całą pewnością nasi rozmówcy byli by co najmniej zdziwieni tym, iż eksportujemy nasze artykuły za granice. Przykładem takich artykułów jest oświetlenie Kanlux. Jest to polska firma o ćwierćwiecznej tradycji, fabrykująca oświetlenie architektoniczne, to znaczy takie, które przeznaczona jest do prezentowania elementów architektonicznych, dla przykładu zabytków bądź innych budynków, bądź innych obiektów ciekawej architektury, takich jak wodotryski, monumenty itd. Tutaj

Gdy więc jakiś włodarz miasta lub gminy pragnąłby w estetyczny sposób oświetlić główny plac w miasteczku lub pomnik, oświetlenie kanlux to jest doskonałym rozwiązaniem. Nadmieniona firma oferuje nie jedynie lampy, ale też wszelkie dodatki niezbędne do działania tegoż oświetlenia, a zatem odpowiednio dostosowane źródła światła a także urządzenia sterujące. Dzięki najnowocześniejszym sterownikom wodotrysk w parku miejskim może mienić się różnorodnymi kolorami, zapalać się i gasić w z góry określonej kolejności. Zobacz również:

Lampy podłogowe i stołowa z kolekcji Toro

Autor: SPOT Light
Źródło: SPOT Light

Oczywiście włodarze nie są jedynymi kontrahentami wspomnianej firmy. Równie ważkim klientem są odbiorcy indywidualni. Możemy sobie kupić piękne lampy sklep internetowy przedsiębiorstwa proponuje duży asortyment opraw do użytku domowego. Polska firma może oświetlić nam z sukcesem tak kuchnię jak i bawialnię.

Prezentowany temat na pewno zawiera ciekawe informacje, lecz żeby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź link (https://www.lukadimeble.com/), który jest niesamowicie intrygujący.

Nowoczesne wzornictwo i zastosowane energooszczędne technologie na pewno zaspokoją wymagania w najwyższym stopniu wymagających nabywców. Najlepszym na to dowodem jest eksport produktów opisywanej firmy nie jedynie na rynki UE, ale i globalne (na przykład do Ameryki Południowej oraz Ameryki Północnej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*