Najlepszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Projektanci pomieszczeń z powodzeniem wprowadzili modę na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadzostawieniem skrawka ściany w kuchni w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pisania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami prezentują się niezwykle ciekawie i wcale nie wyglądają jak nora.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni

Autor: Urbane Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Taka moda stosunkowo niedawno przeniesiona została również do Polski. Mi – szczerze pisząc – bardzo podobają takie ciemne, czarne przestrzenie z kolorowymi, bardzo mocnymi gadżetami. Idealne pomysły na wnętrze z czarnymi ścianami odnalazłam u blogerki Lovingit, w jednym z jej tekstów: . Szczególnie wpadło mi w oko pierwsze pomieszczenie pokazane przez autorkę wpisu, świetnie ukazujące, że czarne wnętrze niekoniecznie musi być bure i ponure! Ważną rolę mają gadżety. To one pokazują ostateczny wygląd pomieszczenia. Wiele osób wybiera najbardziej standardowe z możliwych połączeń kolorystycznych – czerni i bieli. Wtedy czarne ściany w mieszkaniu to np. 1 ściana w pokoju.

Tak samo fajnie będzie prezentować się złączenie czerni z odcieniami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Najciekawsze jednak wydają mi się aranżacje z fajnymi tapetami, albo naklejkami ściennymi. Wprowadzają do wnętrza niesamowity, oryginalny klimat. Wybór wzorów, oraz cenowy jest doprawdy wielki.

Jeśli mamy ambicje żeby pomieszczenia z czarnymi ścianami miały charakter Sali konferencyjnej, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. Tym samym mamy możliwość urządzić biuro (meble metalowe do biura) albo domową bibliotekę. Perfekcyjnie będzie się to sprawdzać również w różnych firmowych biurach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*