W każdym domu na 100% przydarzą się półki zrobione z naszej rodzimej sosny

W niejednym polskim mieszkaniu stoją regały albo wieszamy półki na książki oraz przeróżne pamiątki.
Półki są dosyć sprytnym pomysłem na to, by zyskać przestrzeń w pokoju.

wzory na ścianę

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
Nadają się do pokoju dziecka, ale też do salonu. Jeżeli zdecydujemy się na półki przymocowane do ściany, to zyskamy wtedy miejsce na postawienie dużej liczby rzeczy — pewnie głównie książek. Dzięki temu, że wybierzemy półki, a nie regał, to zyskamy przestrzeń przy podłodze. To wizualnie powiększy pokój, ponieważ nie będzie zagracał go następny mebel. Ogromnym plusem jest to, że półki można zamontować nad łóżkiem lub biurkiem. Warto kupić półki sosnowe, ponieważ jest to tańsze drewno. Rośnie ono w naszym kraju. Nie musimy go przywozić z zza oceanu. Prócz tego sosna jest po prostu plastycznym drewnem, zatem łatwo robi się z niej wszystkie meble. Półki najlepiej będą wyglądać w całym zestawie — wraz z łóżkiem i szafą. Wtedy cały design pomieszczenia będzie spójny. Wszystko razem będzie się świetnie wizualnie prezentowało. Półki można kupić online.

Gdy będziesz zdania, że dobrze by było poznać inny aspekt tej kwestii, kliknij tutaj i przeczytaj dodatkowo więcej szczegółów (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/river-point/).

Bez problemu wyszukamy ofertę, która będzie odpowiadała naszym gustom. Głównie chodzi o wymiary półek. Ważne jest także to, byśmy mogli wziąć taką ilość, jaka jest nam w danej chwili niezbędna.

Przy meblowaniu mieszkania warto pomyśleć o tym, w ilu pokojach oraz w jakiej ilości potrzebujemy półek. Mądrzej będzie zamówić od razu całą ilość, gdyż będzie to tańsze i wszystkie półki dostaniemy z jednego rzutu, czyli będą miały ten sam odcień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*