Jeżeli posiadamy niewielkie mieszkanie albo sypialnię, to ważne będzie sprytne zagospodarowanie każdej przestrzeni

Dzisiaj w salonach meblowych z reguły możemy wyszukać fantastyczne rozwiązania do niedużych mieszkań.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
szuflada pod łóżko

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na to, aby nabyć ogromny apartament z kilkoma sypialniami. Niektórzy są wniebowzięci, gdy uda im się kupić dwupokojowe mieszkanie. To przecież ich wspaniały dom. Jednakże na niewielkiej przestrzeni nadal musi się zmieścić sporo przedmiotów, które należą do różnych członków rodziny. Niekiedy bywa tak, że szafa okazuje się zbyt mała, kiedy pojawiają się dzieci. Mają one po prostu ogromną ilość ciuchów i zabawek. Prze to, gdy nasz osesek wyrośnie z łóżeczka i zechcemy mu kupić łóżko z prawdziwego zdarzenia, to warto przemyśleć sprawę wolnej przestrzeni, która zostanie pod meblem. Łóżka zajmują przecież dosyć dużo miejsca. Wobec tego szuflada pod łóżko wydaje się być fantastycznym wyjściem.

Czy wiesz, gdzie również można przeczytać podobne materiały? Jeśli nie, to kliknij na ten link i zerknij na treść znajdującego się tam postu.

Zapewni nam to mnóstwo ekstra miejsca do trzymania naszych rzeczy. Jeśli kupimy kilka szuflad, to w jednej można mieć przykładowo pościel, w drugiej ubrania, a w ostatniej chociażby zabawki. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby szuflada była wykonana z tego samego drewna, co łóżko. Wtedy nie będzie zbytnio rzucać się w oczy. Musi także mieć przymocowane kółka, aby bez trudności można było ją wysunąć spod łóżka oraz wsunąć z powrotem.

Oczywiście, to co najistotniejsze — musi być co do milimetra dopasowana do przestrzeni pod meblem. Nie może być za mała ani za wielka.
Szuflada pod łóżkiem może dać dużo dodatkowej przestrzeni na różne rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*