Jakim sposobem starać się się o właściwy poziom nawilżenia powietrza?

Obecne prawne normy, jakie pracodawca musi zapewnić pracownikowi sprawiają, że nawet nawilżenie powietrza jest określone w przepisach BHP, to owi pracodawcy zaopatrują biura w nawilżacze biurowe. Owe nawilżacze maja doprowadzić do tego, że powietrze w pomieszczeniu będzie sprzyjało właściwej atmosferze. Pracodawcy pamiętają o klimatyzacji w biurze, ale zdarza się im zapomnieć o tym, że poza temperaturą muszą zadbać też o właściwą wilgotność powietrza. Jednak, kiedy tylko zostaną upomniani, od ręki mogą zaopatrzyć się we wspomniane nawilżacze powietrza, które sprawią, że pracownicy będą mogli oddychać powietrzem sprzyjającym ich odpowiedniemu funkcjonowaniu

oczyszczacz powietrza Air Naturel

Źródło: airnature.pl
To naprawdę ma duży wpływ na efektywność pracy osób w danym miejscu. Poza tym nie tylko ludzie pracują lepiej przy odpowiedniej wilgotności powietrza, przy zbyt niskiej wilgotności powietrza komputery mogą zacząć szwankować. A jak wiadomo w biurach głównymi urządzeniami są laptopy lub komputery stacjonarne, warto, więc zadbać o to by pracowały jak najdłużej (więcej tu – przykłady do tego tematu).

AROMATERAPIA MOŻE ZDZIAŁAĆ CUDA

Chociaż dla wielu osób rola zapachu w życiu wydaje się niezwykle okrojona, bo jest ona związana jedynie z jedzeniem, to dziś nauka mówi nam, że zapach pozwala nam nie tylko wyczuć czy dane jedzenie jest świeże czy nie, ale pozwala też na przykład na lepszą koncentrację w pracy. Aromatyzery powinny być stosowane we wszystkich miejscach. Jeśli chcemy by nasi pracownicy osiągali lepsze wyniki musimy dostosować w biurze właściwy zapach. Moc aromaterapii jest niedoceniana, a naprawdę warto się tym zainteresować. Dziś wszędzie można kupić aromatyzery, które dadzą nam możliwość rozpylenia pożądanego zapachu. Nawet w supermarketach w niektórych sklepach są stosowane zapachy, które mają skłonić nas do zakupów. Poza muzyką i odpowiednią ekspozycją stosowana jest też aromaterapia.

Oczywiście zapachy są ledwo wyczuwalne. To tak jak z perfumami, zapach może być cudowny, ale jeśli ktoś wyleje na siebie pół flakonika, wtedy zapach jest nie do zniesienia. Tak, więc jeśli chcemy jakiejś zmiany nawet w naszym domu pomyślmy o zmianie zapachu, który może sprawić, że los się do nas uśmiechnie.

Wejdź na naszą stronę. Wyszukasz tam codziennie jedynie kompleksowy raport. Precyzyjne wiadomości zapewne Ci się spodobają.

Nieważne w domu, czy w biurze musimy jednak dowiedzieć się najpierw, jaki zapach będzie tym właściwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*