Sufity napinane i podwieszane w okazyjnych cenach

Oferujemy Państwu wysokiej jakości sufity napinane oraz sufity podwieszane. Tworzymy struktury o dowolnym kształcie, kolorystyce oraz w wielu dostępnych typów powłoki. Wykonując każde zlecenie przykładamy wyjątkową uwagę do detali.

Sufit podwieszany

Autor: Sufit podwieszany
Źródło: Sufit podwieszany
Nasze produkty to wyjątkowa synteza funkcjonalności i pięknego wyglądu, którą uzyskujemy przede wszystkim za sprawą zastosowania wysokiej jakości, termokurczliwej tkaninie odpornej na blaknięcie, ale też posiadającej cechy antystatyczne i pozwalającej się bardzo prosto czyścić. Sufity napinane to najnowocześniejsze rozwiązanie w branży systemów podwieszanych, a jednocześnie niesztampowy i niepowtarzalny sposób na zaaranżowanie pomieszczenia. Poza tym dzięki sufitom napinanym prosto ukryć można mało elegancki, popękany strop czy także innego rodzaju instalacje.

Sufity napinane to także gwarancja całkowitej odmiany aranżacji pomieszczenia oraz pełnej wygody użytkowania, która posiada w sobie wiele istotnych właściwości. Jest to zatem idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą oryginalnie wykończyć salon, kuchnię lub też sypialnię dziecka, jak i dla właścicieli Aquaparków, centrów handlowych lub też innego typu punktów usługowych. Tworzymy nieszablonowe systemy podwieszane z białym lub barwnym oświetleniem, opatrzone fotografią lub też umożliwiające projekcję motywów czy filmów, a także o niemalże dowolnej powierzchni. Sufity napinane to świetna alternatywa dla klasycznych rozwiązań, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, zarówno pod kątem poprawy estetyki pomieszczenia, jak i kosztów wykonania. Sufity napinane zachęcają bowiem konkurencyjną ceną. Sufity podwieszane to niezwykle popularne rozwiązanie. Najczęściej wykorzystywane w celu zniżenia wysokich pomieszczeń.

Sufity podwieszane

Autor: Yasna Communications Sp. z o.o.
Źródło: Yasna Communications Sp. z o.o.
Doskonale sprawdzają się też jako sufity dekoracyjne. Płyty gipsowo kartonowe, z których najczęściej wykonuje się sufity podwieszane, umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni, dlatego stale rośnie ich popularność.Na rynku dostępny jest ogromny wybór sufitów podwieszanych. Panele panele z montażem wrocław sufitowe różnią się z reguły rodzajem krawędzi, który warunkuje sposób montażu, co z kolei wpływa na efekt wizualny wykończonego sufitu. Sufity podwieszane są zadowalającym sposobem na zakrycie pod stropem rozmaitego typu instalacji i realizację optymalnej akustyki we wnętrzu. Różnią się sposobem wykończeniowym krawędzi paneli. Z tego powodu panele sufitowe dzielą się na 3 grupy: kasetony sufitowe z konstrukcją widoczną, ze strukturą widoczną częściowo oraz kasetony sufitowe, których struktura jest całkowicie ukryta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*