Aranżacja pomieszczeń za pomocą fototapet

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej bez trudności przeistoczysz wnętrze. Częstokroć posiada wartość artystyczną, zaś tematyka obrazów jest nadzwyczaj różnorodna.
Można ją wykonać także używając swojego zdjęcia.

tableau - mieszkanie

Autor: Robert Cupisz
Źródło: http://www.flickr.com
Jak uwydatnić styl wnętrza za pomocą fototapety? Jeśli nie podoba Ci się wystrój Twego mieszkania, i nie masz wielkich funduszy, ani projektu na powtórną aranżację pomieszczeń w domu – fototapeta jest pomysłem dla Ciebie. Czy fototapety wzgórza nadają się do wszelkiego pomieszczenia? Bez wątpliwości! Nic nas nie hamuje, a biegły projektant projektant wnętrz częstochowa mieszkań entuzjastycznie korzysta z tychże możliwości. W toalecie, w pomieszczeniach kuchennych, czyli w punktach które są narażone na działanie wody, można zastosować fototapetę pokrytą laminatem bądź wykorzystać panele ze szkła hartowanego. Dodatkowo paleta w doborze wzorów zapewnia możliwość wykorzystania fototapet dosłownie w każdym pomieszczeniu, zarówno w szykownym salonie w stylu glamour, barwnym pokoju dziecka jak również w zwykłej łazience.
Wnętrze restauracji

Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowiec

Autor: Rintal Polska
Źródło: Rintal Polska
Jasne fototapety niebo jest to idealna opcja dla niedużych jak też ciemnych wnętrz. Głębia krajobrazu rozjaśnia pomieszczenie i wizualnie je powiększa. To doskonały sposób na wizualne powiększenie małej umywalni. Fototapety z graficznymi wzorkami też doskonale nadadzą się do zwiększenia pomieszczenia Twego salonu czy też innego pomieszczenia.

Fototapeta z motywem ulicy to coś dla uwielbiających aktywne życie. Z kolei kolorowe kamienice w meksykańskim stylu jest to propozycja dla odważnych, chcących przełamać schematy i stworzyć niesamowity efekt eksplozji barw i kształtów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*