Nasz kraj w ostatnich latach szalenie się zmienia – lubimy spotykać się ze znajomymi w kawiarni czy wybrać się na obiad do restauracji

Jeszcze w latach Polski Ludowej wybranie się do restauracji było sporym świętem. Poza tym, miejsca te nie prezentowały się zbytnio atrakcyjnie.

posiłki

Autor: sara~
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety do kawiarni

Autor: JELP
W obecnych czasach wygląda to już całkowicie inaczej. Kawiarnie mają najczęściej swój unikatowy design.
oferty
Jeżeli popatrzeć na wygląd większości polskich miast, to bez kłopotu możemy dostrzec, że w przestrzeni miejskiej istnieje duża ilość kawiarenek czy bistr. Polacy coraz częściej doceniają to, że mogą wyjść z domu i skonsumować coś pysznego na mieście. Dodatkowo, zawsze mogą się także przy okazji zobaczyć z bliskimi. Jeśli posiadamy listę ukochanych miejscówek, to z reguły za coś je cenimy – za cudowne jedzenie czy zaskakujący design. Niektóre lokale stawiają na nietypowy wystrój. Czasami możemy zauważyć niebanalne lampy lub ścianę tablice magnetyczne z cegieł. Popularne wydają się być także fototapety do kawiarni. Dodają pomieszczeniu głębi i są szczególnie lubiane przez właścicieli niedużych oraz przytulnych kawiarenek, które koncentrują się na jakiejś tematyce. Przykładowo jeżeli prowadzimy francuską kawiarenkę, to fototapeta, która pokazuje małą i przytulną uliczkę z urokliwymi stoliczkami będzie wyglądała rewelacyjnie. Możemy także wykorzystać zdjęcia z Lazurowego Wybrzeża.

Należy wybrać coś, co będzie nawiązywało tematem do naszego biznesu, ale będzie na tyle ciekawe, że nikt inny w okolicy nie będzie miał podobnego designu. Pamiętajmy, aby w małych lokalach postawić na jasne kolory – wtedy przestrzeń będzie optycznie większa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*