Niskobudżetowe drzwi przesuwne do każdego pokoju.

Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi przesuwnych i systemów przesuwnych. Drzwi przesuwane znakomicie sprawdzają się w ciasnych korytarzach, przedpokojach, gdyż nie zajmują przestrzeni gdy się je otwiera. Ponadto są również kluczowym elementem wykorzystywanym przy zabudowach garderób oraz bibliotek. Można je lokować także w kuchniach i łazienkach. .

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Drzwi przesuwne znakomicie sprawdzą się też na poddaszu (polecana strona www). System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, bazuje na drzwiach wewnątrz lokalowych, bez przylgowych – jedno lub dwuskrzydłowych. Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło w czasie czynności otwierania. Drzwi przesuwne są optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkania. Drzwi przesuwne gwarantują wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni, optycznie powiększając pomieszczenie. Dostępna jest szeroka paleta kolorów, która pozwala dopasować drzwi do każdego wnętrza. Drzwi przesuwne są bardzo łatwe w montażu, na każdy rodzaj ściany. Cieplnie izolowane drzwi przesuwne z aluminium oraz tworzywa sztucznego są natomiast idealnym rozwiązaniem do otwartych przestrzeni. W ten sposób taras (sprawdź: drzwi tarasowe) lub balkon mogą stanowić przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Za sprawą wyjątkowej stabilności aluminium – możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i ogromnych przeszklonych powierzchniach, które zapewniają maksymalną przezierność. Systemy przesuwane mogą być ze stali lub z aluminium. Do wykonania systemów stalowych wykorzystuje się taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnych maszynach. Tory i ramki okryte są z obu stron warstwą cynku, która zapobiega rdzewieniu, a następnie nakłada się lakier podkładowy oraz wierzchni. Kształt aluminiowych profili, w systemach przesuwnych uzyskuje się poprzez odpowiednie formowanie. Tory i ramki wykonane są ze stopu aluminium oraz polakierowane poliestrem, drewnopodobnym lakierem PCV lub powłoką galwaniczną.

Firma Stawia na indywidualne podejście do odbiorcy oraz profesjonalizm. Przedsiębiorstwo stara się pomagać, doradzać oraz trafiać w gusty klientów. Firma nieustannie poszukuje dla nich optymalnych rozwiązań, które są kluczem ich satysfakcji. Przedsiębiorstwo chce współdziałać w tworzeniu pięknych wnętrz Klientów, zdobywać ich zaufanie i budować długoterminowe relacje. Przedsiębiorstwo czerpie wiedzę i doświadczenie z wieloletniej działalności, by oferować produkty najwyższej jakość. Przedsiębiorstwo otwiera się na potrzeby rynku, stale śledzi i podąża za trendami branżowymi, by identyfikować potrzeby odbiorców.

Priorytetem dla przedsiębiorstwa jest nieustanne podnoszenie jakości usług i kwalifikacji zespołu. Ponad 10-letnie doświadczenie, zaawansowana technologia jak i stała dbałość o rozwój sprawiły, że przedsiębiorstwo jest dziś jednym z wiodących dystrybutorów stolarki drzwiowej w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*