Często w domu szukamy kluczy przed wyjściem — pora zamówić ładny pojemnik, aby zawsze mieć je w tym samym miejscu

Codziennie szukanie kluczy przed wyjściem z domu fatalnie wpływa na nasz cały dzień. Powinniśmy więc zagospodarować w domu miejsce, gdzie z automatu będziemy wrzucać klucze po przyjściu.
Mnóstwo osób, po przyjściu do domu, rzuca byle gdzie klucze.

cegła klinkierowa

Autor: Krzysztof Lis
Źródło: http://www.flickr.com
Optycznie powiększona łazienka

Autor: Soudal
Źródło: Soudal
Zwłaszcza jeżeli idą z siatkami ze sklepu i na dodatek mają na rękach swoje dziecko.

Mamy dla Ciebie kluczowy artykuł (http://archicom.pl/) – tam znajdziesz wiele interesujących informacji oraz postów. Nie zwlekaj tylko klikaj!

Wtedy jedyne czego pragną, to żeby wszystko móc gdzieś postawić. Raczej nie myślą o kluczach. Lądują one gdziekolwiek i nikt o nich nie pamięta, dopóki nie trzeba ponownie wyjść z domu. Wówczas zaczyna się zakrojone na dużą skalę poszukiwanie, które na dodatek jest przyprawione dużą porcją stresu, jeśli nam się śpieszy. Wszyscy znają przecież przysłowie: „Kiedy się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy.” Z tego powodu trzeba kupić pojemnik na klucze, który umieścimy tuż przy wejściu. Jeśli nasz korytarz jest stosunkowo spory i stoi nam tam dla przykładu stolik, to opakowanie możemy umieścić na nim. Jeśli nie mamy na to miejsca, to pojemnik można przymocować do ściany koło kontaktu. Będzie to najkorzystniejsze miejsce. Wygląd oraz gabaryty pojemnika także mogą się różnić. Jeśli nasz dom jest zaprojektowany w tradycyjnym stylu, to pojemnik może być przykładowo z drewna.

Jeśli nasz design skłania się bardziej ku awangardowym elementom, to pojemnik może być na przykład metalowy. Wszystko zależy od naszego gustu. Pojemnik takiego typu możemy bez problemów zamówić w internecie lub zrobić samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*