Sprytne pomysły na aranżację niewielkiego mieszkanka

Przestrzeń małego mieszkanka musi być przede wszystkim świetnie zorganizowana.
Powinniśmy zatem zrezygnować z ogromnych antyków na rzecz przestronnych i niezwykle funkcjonalnych mebli modułowych.

meble na zamówienie

Autor: godlesso
Źródło: http://www.flickr.com
Modułowe półki a także regały możemy dowolnie z sobą łączyć, tworząc zabudowę meblową świetnie dostosowaną do konkretnego pomieszczenia. Jednakowo sprawa się ma ze strefą wypoczynkową. Współczesne modułowe narożniki są zbudowane z ruchomych części jak też wyposażone w wygodne pufy, podgłówki czy podłokietniki. Pamiętaj, iż w małym mieszkaniu warto wykorzystać każdy kącik. O ile dysponujesz wnęką ścienną, wkomponuj w nią przestronną garderobę, jeżeli brakuje Ci miejsca na stół – postaw na składany blat przymocowany do ściany. Na pewno warto zainwestować w meble na zamówienie, albowiem dzięki nim Twe mieszkanko zyska na ergonomii.
Nieduże mieszkanko powinno zostać podzielone na czytelne strefy, dzięki temu znacznie prościej będzie Ci utrzymać w nim porządek. Zadbaj o kącik jadalniowy łączący aneks kuchenny a także strefę wypoczynku, biurko do pracy odseparowane od reszty pokoju dziennego niedużym regałem, toaletkę wyposażoną w praktyczne szuflady stojącą w narożniku alkowy.

Widzisz obecnie interesujący artykuł, jednak bez obaw kliknij również pełny tekst (http://www.piotrowski24.pl/oferta/produkcja-maszyn/), a znajdziesz fascynujące informacje na omawiany wątek.

Dzięki takowym podziałom błyskawicznie staniesz się kapitanem swego 40-metrowego centrum dowodzenia.

W zapanowaniu nad bezładem pomogą Ci sprytne systemy ogarniania przestrzeni – kosze i organizery, które możesz ukryć w szafie , łoże z przestronną skrzynią albo niebanalna stara skrzynia. Czasami, aby niewielkie mieszkanko nabrało lekkości, warto wyeliminować nieduży kawałek ściany, lub ściągnąć któreś z drzwi wewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*